Hasta Görüşleri

Hasta Görüşleri


Thomas Wohlfahrt (Alman Popstar)


Operasyondan sonra aynı gün gözlüksüz görebilemeye başladım. Beklentilerimin üzerinde tatmin oldum, bu kadarını ben bile hayal edememiştim. Ortam son derece sterildi. Operasyon öncesi ve sonrasındaki bakımdan çok memnun kaldım. Dostlarımın tavsiyesine kulak verip gelmiştim, ben de tüm dostlarıma tavsiye edeceğim." "Gözlüklerimi İstanbul’da bıraktım ama yeni dostlarımı yanımda götürüyorum. İstanbul tahmin ettiğimden çok daha güzel bir şehirmiş. Artık sık sık gelmeyi düşünüyorum." "Yeni görünüşüme kısa sürede alıştım ve hayranlarımdan da beğendiklerine dair mail, telefon ve mektuplar aldım. İlgisi ve desteğinden dolayı lazer ustası Bülent Ayan'a teşekkürler."     


Armin Wicki (İsviçreli Manken)


"Gözlükle geldiğim İstanbul'dan Dr. Bülent Ayan tarafından ameliyat edildikten sonra ülkeme gözlüksüz döndüm. Kendisine teşekkür ediyorum.Sadun Aksüt (Tambur Ustası)


"Bir buçuk sene öncesine kadar sol gözüm çok az görüyordu. Konservatuvarda öğretim görevlisi olmamdan dolayı anfideki öğrencilerin yüzlerini seçememek, notaları net olarak görememek beni rahatsız ediyordu. Daha önce yaptırdığım tetkiklerde göz sinirlerimde zedelenme teşhisi konulmuştu ama tedaviye başlanmamıştı."

"Eşim ve kızım göz kontrollerini Op. Dr. Bülent Ayan'a yaptırdıkları ve çok memnun oldukları için, benim de kendisine kontrole gitmemi istediler. Bülent Bey muayenesinde gözlerimde ileri derecede katarakt tespit etti. Ameliyat yapılması gerektiğini söyledi ve bu ameliyat sonrasında görme oranımın yüzde 60 artacağını belirtti. Ameliyattan çok kısa bir süre sonra beklediğimiz neticeye ulaştık. Şu anda görmemle ilgili hiç bir problem yaşamıyorum. Bülent Bey'e teşekkür ederim."


Slavka Kalcheva (BG Ses Sanatçısı)


"Dr. Bülent Ayana sevgilerimle, teşekkür ederim."Cemur Menan(Bükreş)


"-18.50 ve -20.00 derece göz bozukluğum vardı. 15 Ocak 2011 tarihinde İstanbul’da Dr. Bülent Ayan tarafından ameliyat edildim. İlk defa hayata gözlüksüz bakıyorum. Mutluluğumu nasıl ifade edeceğimi bilemesem de kendisine çok teşekkür ediyorum."


Arzu Durkan


"Yaklaşık 25 yıldır gözlük kullanıyordum. Korneam çok ince olduğu için hiçbir doktor lazer ameliyatı yapmaya yanaşmadı. Ve sonunda doktorumu boldum. Yıllarca sağ gözüm -9.00, sol gözüm -11.00 olan gözümü Dr. Bülent Ayan Bey ameliyat etti. Ona olan sonsuz güvenimle bu ameliyatı kabul ettim. Ve sonunda dünya gözüyle (kendi gözlerimle) görebiliyorum."
"Bülent Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. (Tarih: 20 Nisan 2011) Hayatımın yeni dönüm noktası."
"Ben bu doktoru tanıdığım için çok mutluyum. Umarım sizler de benim gibi bu duyguyu Dr. Bülent Bey'le yaşarsınız."